Ponúkame plne automatický baliaci program DIXI SLK s výkonnými kanálmi, presvedčivými detailmi a absolútnou prispôsobivosť vo viacerých verziách:

  • DIXI 60 SLK – lisovanie kartónov, ideálne pre centrálne sklady, predajne nábytku, zdvihnutá nákladná plošina, pohonná jednotka nad lisom, upevňovacia stanica s 300 kg drôtenými kotúčmi.
  • DIXI 60 SLK – lisovanie hliníkových obalov, alobalu, hliníkových dierovacích odpadov v automobilovom priemysle, trvalé lisovanie s podávaním materiálu priamo z výrobných liniek s dopravnými pásmi, hmotnosť balíka cca 600 - 700 kg.
  • DIXI 50 SLK – lisovanie textilu, textilných vlákien pri výrobe izolačného materiálu, trvalé lisovanie s dodávaním materiálu, extrakcia z rôznych staníc, hmotnosť balíka cca 240 - 300 kg.
  • DIXI 40 SLK – lisovanie papieru DIXI 40 SLK, používanie v papierenskom závode na hygienické papiere, dodávanie materiálu pomocou extrakcie z rôznych staníc v továrni a dodatočne prostredníctvom zdvíhacieho zariadenia na lise, hmotnosť balíka cca 200 - 260 kg.
  • DIXI 30 SLK – lisovanie syntetických a bavlnených textílií pri výrobe matracov a prikrývok, hmotnosť balíka 200-260 kg.

 

© Maschinenfabrik Bermatingen GmbH & Co. KG

 

O spoločnosti

Industry Vision Progress, s.r.o. je firma s pôsobnosťou na stredoeurópskom trhu, ktorá ponúka ponúka služby v nasledovných oblastiach - servis a predaj lisov, lisovacích zariadení, lisovacej techniky, najmä vertikálnych a horizontálnych lisov. Sme tím, ktorý už viac ako 10 rokov, od roku 2008, individuálne pristupuje k svojim zákazníkom, váži si ich dôveru a kvalitou servisných prác usiluje o ich spokojnosť. Teší nás, že našimi službami, servisnou činnosťou a predajom špičkovej lisovacej techniky prispievame k ekologickým riešeniam, ochrane životného prostredia, zmene myslenia pri potrebe recyklácie materiálov a podpore ekologicky orientovanej ekonomiky 21. storočia.

Referencie

Copyright © 2018 IVP servis. All Rights Reserved. Designed By MarekR.

Search